Описание
Характеристики
| Габаритные размеры гриля | |
|---|---|
| Вес | 2 кг |
| Основные | |
| Производитель | Tefal |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 3168437249809 |
| Вага в упаковці | 3.15 кг |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 48.4 x 36.0 x 10.2 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Цвет | Черный |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Материал | Литий алюміній із антипригарним покриттям |
| Розміри: | 30 х 20 |
| Серия | Optigrill+ |
| Совместимость | TEFAL Optigrill+: GC706D34 GC712D34 GC712834 GC714834 GC716D12 GC750 |
| Тип | Панелі для вафель |
Информация для заказа
- Цена: 2 419 ₴







