Опис
Характеристики
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 5.3 кг |
| Основные | |
| Количество петель | 12 |
| Максимальная длина стежка | 5 мм |
| Максимальная ширина стежка | 7 мм |
| Производитель | PRIME Technics |
| Тип швейной машины | Электромеханическая |
| Пользовательские характеристики | |
| Габарити (В x Ш x Г) | 29 х 36.8 х 17.5 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Цвет | Белый |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Мощность | 110 Вт |
| Тип | Електромеханічна |
| Тип човника | Вертикальний (коливний) |
| Функціональні можливості | Зворотний хід (реверс);Пришивання ґудзиків |
| Швидкість вишивання | 1200 стібків/хв |
Информация для заказа
- Цена: 7 766 ₴











