Описание
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Chigo |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага внутрішнього блока | 8 кг |
| Вага зовнішнього блока | 20,5 кг |
| Вид | Інверторний |
| Габарити внутрішнього блока (ВхШхГ) | 27,5х85,5х34 см |
| Габарити зовнішнього блока (ВхШхГ) | 47,3х74,5х29,9 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Керування | Пульт ДК |
| Колір внутрішнього блоку | Білий |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Охлаждение | 3.4 кВт |
| Площадь помещения | 35 м² |
| Режимы работы | Автоматичний;Вентилятор;Нічний;Обігрів;Осушення;Охолодження;Турборежим |
| Робота за мінусової температури | -20 °C |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 22/40 дБ |
| Рівень шуму, зовнішній блок | 51 дБ |
| Споживана потужність (обігрів) | 1,02 кВт |
| Споживана потужність (охолодження) | 1,1 кВт |
| Теплопроизводительность | 3,52 кВт |
| Тип | Сплит-система |
| Тип встановлення внутрішнього блока | Настінний |
| Тип компресора | Роторний |
| Тип фреона | R32 |
| Функции | Авторозморожування;Дисплей;Самодіагностика;Таймер;Функція контролю температури iFeel |
Информация для заказа
- Цена: 17 699 ₴


