Описание
Характеристики
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 2.25 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Цвет корпуса | Черный |
| Основные | |
| Количество скоростей | 3 |
| Материал лопастей | Пластик |
| Вариант установки | Напольный |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 6955897431441 |
| Вага в упаковці | 2.6 кг |
| Вид | Лопатевий |
| Габарити (ВхШхГ) | 125 х 42 х 11 см |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 43 х 43 х 17.5 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Додаткові характеристики | Довжина мережевого шнура: 1.5 м |
| Диаметр | 40 см |
| Електроспоживання | 220 |
| Питание | Від мережі |
| Керування | Механічне |
| Колір лопатей | Чорний |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Количество лопастей | 3 |
| Макс. висота вентилятора | 125 м |
| Максимальная мощность | 35 Вт |
| Возможность регулировки | За висотою;Кут нахилу |
| Тип | Напольный |
| Функции | Автоповорот |
Информация для заказа
- Цена: 669 ₴









