Описание
Тип установки - врезная, Количество раковин - 1 основная, Форма - прямоугольная, Материал - нержавеющая сталь, Цвет - нержавеющая сталь, 6
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Elleci |
| Вес | 2.1 кг |
| Цвет | Серебристый |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 9003898050974 |
| Вага в упаковці | 2.2 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 7.5 х 35.5 х 30.5 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 8 х 37 х 31 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр конфорок | 17.5 см |
| Країна реєстрації бренду | Австрія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість конфорок | 1 шт |
| Материал корпуса | Металл |
| Особенности | Автовимкнення |
| Потужність конфорок | 2000-2800 Вт |
| Потужність плити | 2 кВт |
| Тип | Электрическая |
| Тип керування | Поворотні перемикачі |
| Тип нагрівальних елементів (конфорки) | Hi-Light |
Информация для заказа
- Цена: 1 907 ₴







