Характеристики
| Дополнительные функции и характеристики | |
|---|---|
| Вес | 0.32 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 8425490139214 |
| Індикація нагріву | Дисплей |
| Габарити пристрою (В x Ш x Г) | 33 х 4.7 х 4.6 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Длина шнура | 2 см |
| Діапазон температури нагріву | 100 - 200 °С °C |
| Питание | Сеть 220В |
| Цвет | Черный |
| Комплектация | Щітка Гарантійний талон Інструкція |
| Количество температурных режимов | 6 шт |
| Мощность | 30 Вт |
| Назначение | Для гладкої зачіски |
| Функції та особливості | Автовимикання;Петля для підвішування;Шнур, що обертається 360 |
Информация для заказа
- Цена: 1 265 ₴


