Описание
Характеристики
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 1.65 кг |
| Основные | |
| Объем пылесборника | 0.5 л |
| Потребляемая мощность | 400 Вт |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Уровень шума | 80 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| Расход воздуха | 15,6 л/с |
| Выходной фильтр | Микрофильтр |
| Габарити (ВхШхГ) | 112 х 21 х 19 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 41 х 21.3 х 14.2 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Длина шнура | 7 |
| Додаткові насадки | Щілинна |
| Додаткові характеристики | Енергетичний клас: A+Клас фільтрації: AКлас ефективності пилососування твердих підлог: AТехнологія фільтра: циклоннаФільтр F6 затримує 95% забруднень розміром понад 15 мкмФільтри можна мити, сушити та встановлювати знову |
| Колір виробу | Білий із сірим |
| Комплектация | ПилососНасадкиІнструкціяГарантійний талон |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Євросоюз;Польща |
| Пилозбірники | Контейнер |
| Мощность всасывания | 14000 Вт Вт |
| Радиус уборки | 8,35 м |
| Год выпуска | 2025 |
| Технічні особливості | Вертикальне паркування;Легкість у догляді за пилососом;Прогумовані колеса |
| Тип пылесборника | Контейнерного типу (без мішка) |
| Тип трубки | Алюмінієва телескопічна |
Информация для заказа
- Цена: 1 800 ₴











