
Плойка для завивки волос Adler AD 2114 Curly 300 Вт с керамическим покрытием LCD дисплеем и терморегулятором диаметр 25 мм Черный
1 169 ₴
- Нет в наличии
- Код: 472455794
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
| Дополнительные функции и характеристики | |
|---|---|
| Вес | 0.298 кг |
| Диаметр щипцов | 25 мм |
| Основные атрибуты | |
| Тип | Плойки |
| Производитель | Adler |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикація нагріву | Дисплей |
| Вид хвилі | Велика |
| Габарити упаковки (В x Ш x Г) | 42 x 5.5 x 9 см |
| Гарантія | 6 місяців |
| Додаткові характеристики | Поворотний шнур на 360 ° Складна металева підставка , 190°C, 200°C, 210°CАвтоматичне відключення: через 60 хвилинДовжина нагрівального елемента: 18 смТемпература відображається в °F, °C |
| Питание | Сеть 220В |
| Цвет | Сірий / Чорний |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Количество температурных режимов | 12 шт |
| Покриття нагрівального елемента | Кераміка |
| Мощность | 100 Вт |
| Назначение | Для горизонтальних локонів;Для прикореневого об'єму;Для природної хвилі;Для спіральних (вертикальних) локонів |
| Сфера использования | Побутові |
| Тип керування | Механічне |
| Тип плойки | Кругла |
| Функції та особливості | Автовимикання;З терморегулятором;Захист від перегріву;Термоізольований наконечник;Шнур, що обертається 360 |
Информация для заказа
- Цена: 1 169 ₴










