Описание
Характеристики
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 0.438 кг |
| Основные | |
| Количество температурных режимов | 2 |
| Количество скоростей | 2 |
| Тип | Фен |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 5905575904249 |
| Вага в упаковці | 0.68 кг |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 14 x 10 x 26 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Длина шнура | 1.8 м |
| Цвет | Синий |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість насадок в упаковці | 1 шт |
| Насадки | Концентратор |
| Мощность | 1800 Вт |
| Режими та функції | Іонізація;Подавання холодного повітря |
| Сфера использования | Побутові |
Информация для заказа
- Цена: 809 ₴











