Описание
Характеристики
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 2 кг |
| Основные | |
| Паровой удар | 180 г/мин |
| Тип | Утюг |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 5908269355266 |
| Вага в упаковці | 2.2 кг |
| Габарити (В x Ш x Г) | 15.5 х 19.5 х 31.5 см |
| Габарити упаковки (В x Ш x Г) | 31.7 х 19.8 х 15.7 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Генерація пари | Праскою |
| Длина шнура | 1.9 м |
| Колір виробу | Чорний |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Материал подошвы | Кераміка |
| Объем резервуара для воды | 180 мл |
| Подавання пари | 35 г/хв |
| Мощность | 2600 Вт |
| Потужність парового удару | 180 г/хв |
| Підошва | кераміка |
| Режими | Вертикальне відпарювання |
| Системи захисту | Автовимкнення;Захист від накипу;Самоочищення від накипу;Система "Крапля-Стоп" |
Информация для заказа
- Цена: 1 889 ₴








