Описание
Характеристики
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 0.66 кг |
| Основные | |
| Количество температурных режимов | 3 |
| Количество скоростей | 2 |
| Тип | Фен |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.94 кг |
| Габарити приладу (ВхШхГ) | 27 х 22.3 х 9.5 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 28 х 23 х 10 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Длина шнура | 1.8 м |
| Цвет | Черный |
| Комплектация | ФенДифузорКонцентратор повітряІнструкціяГарантійний талон |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Насадки | Насадка-концентраторДифузор |
| Особенности | Петля для підвішування |
| Мощность | 2400 Вт |
| Режими та функції | Іонізація;Захист від перегріву;Подавання холодного повітря |
| Сфера использования | Побутові |
| Тип іонізації | Генератор іонів |
Информация для заказа
- Цена: 945 ₴











