Вентилятор напольный First Austria FA-5560-2
2 650 ₴
- Нет в наличии
- Код: 525397719
Вентилятор напольный First Austria FA-5560-2Нет в наличии
2 650 ₴
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
| Дополнительные функции и характеристики | |
|---|---|
| Цвет корпуса | Черный |
| Основные | |
| Количество скоростей | 3 |
| Вариант установки | Напольный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Безлопатевий;Колонний |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 110х23х23 см см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Додаткові характеристики | висотою 109 см, Обертається на 65 градусів та має 3 швидкості |
| Країна реєстрації бренду | Австрія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальная мощность | 60 Вт |
| Тип | Напольный |
| Функции | Іонізація |
Информация для заказа
- Цена: 2 650 ₴

