Плойка для завивки волос Adler AD 2118 Curly Professional 200 Вт с зажимом и терморегулятором на 4 режима 32 мм
972 ₴
- Нет в наличии
- Код: 449916761
Плойка для завивки волос Adler AD 2118 Curly Professional 200 Вт с зажимом и терморегулятором на 4 режима 32 ммНет в наличии
972 ₴
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
| Дополнительные функции и характеристики | |
|---|---|
| Вес | 0.29 кг |
| Диаметр щипцов | 32 мм |
| Основные атрибуты | |
| Тип | Плойки |
| Производитель | Adler |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикація нагріву | LED |
| Вид хвилі | Велика |
| Габарити упаковки (В x Ш x Г) | 6 х 35 x 9 см |
| Гарантія | 6 місяців |
| Додаткові характеристики | Плойка пряма із затискачемОпорна підставка |
| Питание | Сеть 220В |
| Цвет | Чорний / Рожевий |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Количество температурных режимов | 4 шт |
| Покриття нагрівального елемента | Кераміка |
| Мощность | 200 Вт |
| Назначение | Для горизонтальних локонів;Для прикореневого об'єму;Для природної хвилі;Для спіральних (вертикальних) локонів |
| Сфера использования | Побутові |
| Тип керування | Механічне |
| Тип плойки | Кругла |
| Функції та особливості | Автовимикання;З терморегулятором;Захист від перегріву;Термоізольований наконечник;Шнур, що обертається 360 |
Информация для заказа
- Цена: 972 ₴

