Утюг с парой Camry CR 5040 Tourist
800 ₴
- Нет в наличии
- Код: 447613808
Утюг с парой Camry CR 5040 TouristНет в наличии
800 ₴
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 0.66 кг |
| Основные | |
| Паровой удар | 50 г/мин |
| Тип | Утюг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.83 кг |
| Габарити (В x Ш x Г) | 9.4 x 20.3 x 9.3 см |
| Габарити упаковки (В x Ш x Г) | 12.7 х 22.5 х 11.5 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Генерація пари | Праскою |
| Длина шнура | 1.3 м |
| Додаткові характеристики | Складна ручкаКерамічна підошва 18,0 x 9,0 см |
| Колір виробу | Білий/синій |
| Комплект поставки | ПраскаДиспенсер для водиІнструкціяГарантійний талон |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Материал подошвы | Кераміка |
| Объем резервуара для воды | 80 мл |
| Подавання пари | 50 г/хв |
| Мощность | 1600 Вт |
| Підошва | Керамічна підошва |
| Режими | Паровий удар |
Информация для заказа
- Цена: 800 ₴

