Соковыжималка для цитрусовых (цитрус-пресс) Adler AD 409
650 ₴
- Нет в наличии
- Код: 440781512
Соковыжималка для цитрусовых (цитрус-пресс) Adler AD 409Нет в наличии
650 ₴
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 0.7 кг |
| Основные | |
| Тип прибора | Для цитрусовых |
| Производитель | Adler |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.82 кг |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 21 х 18.5 х 15 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Додаткові характеристики | 2 змінні конуси для дрібних і великих цитрусовихФункція автоматичного запуску/зупинкиОбертання за і проти годинникової стрілки збільшує об'єм сокуРегулювання кількості м'якоті в сокуКришка чашіВисувний шнурМожна мити в посудомийній машині |
| Керування | Механічне |
| Цвет | Белый |
| Комплектация | Соковитискач Інструкція Гарантійний талон |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Об'єм ємності для соку | 1 л |
| Особенности | Можна мити у посудомийній машині;Реверс |
| Мощность | 60 Вт |
| Назначение | Для цитрусовых |
| Сфера использования | Для дома |
| Тип | Для цитрусових (цитрус-прес) |
Информация для заказа
- Цена: 650 ₴

