Фен Adler AD 2271 LED - SUPERSPEED – 1500 Вт
3 550 ₴
- Нет в наличии
- Код: 572668933
Фен Adler AD 2271 LED - SUPERSPEED – 1500 ВтНет в наличии
3 550 ₴
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 0.68 кг |
| Основные | |
| Количество скоростей | 3 |
| Тип | Фен |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці | 1.47 кг |
| Габарити приладу (ВхШхГ) | 21.1 x 13.5 x 6.1 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 30.3 х 24.1 х 7.8 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Длина шнура | 1.8 м м |
| Цвет | Синий |
| Комплектация | ФенМагнітний концентратор повітряМагнітний дифузорІнструкціяГарантійний талон |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Количество температурных режимов | 4 та більше |
| Насадки | Магнітний концентратор повітряМагнітний дифузор |
| Мощность | 1500 Вт |
| Режими та функції | Іонізація;Захист від перегріву;Подавання холодного повітря;Турборежим |
| Сфера использования | Побутові |
| Тип іонізації | Генератор іонів |
Информация для заказа
- Цена: 3 550 ₴

