Планетарный миксер Monte МТ-2550
3 999 ₴
- Нет в наличии
- Код: 566755144
Планетарный миксер Monte МТ-2550Нет в наличии
3 999 ₴
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Количество скоростей | 6 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Производитель | Monte |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 6952201255050 |
| Вага в упаковці | 5.5 кг |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 35 х 28 х 34 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Дополнительные возможности | Нековзкі ніжки Планетарна система змішування |
| Цвет | Красный |
| Комплектация | Планетарний міксер Насадки Кришка від бризок Інструкція Гарантійний талон |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал основної чаші | Нержавіюча сталь |
| Об'єм основної чаші | 5 л |
| Основні насадки у комплекті | Вінчик;Гаки для тіста |
| Мощность двигателя | 3400 Вт |
| Сфера использования | Для бару;Для дому;Професійні |
| Тип | Планетарний міксер |
| Тип керування | Електронно-механічне |
Информация для заказа
- Цена: 3 999 ₴

