Характеристики Electrolux LFG716X
- Hob2Hood® для цілковитої зручності
Функція Hob2Hood® без жодних дротів з'єднує варильну поверхню з витяжкою. Починайте готувати, а витяжка автоматично регулюватиме налаштування, забезпечуючи найкраще очищення в залежності від потужності, обраної для варильної поверхні. Вона зробить усю важку роботу, аби ви могли звільнити думки — і руки — для зосередження на готуванні. - Тримайте кухонне повітря в чистоті за допомогою потужного двигуна цієї витяжки
Цей потужний, удосконалений двигун витяжки допомагає залишати повітря на кухні чистим від небажаних випарів і запахів готування. Він очищає повітря швидко й ефективно. - Тривалий термін служби та чудове освітлення - LEDlights у лідерах
Насолоджуйтесь професійним освітленням під час приготування їжі. Наші LEDlights використовують менше електроенергії, ніж інше освітлення, та забезпечують відмінну видимість на кухні, гарантуючи приготування їжі з більшою впевненістю та гнучкістю. - Чиста кухня завдяки стандартному жировому фільтру
Наш жировий фільтр піклується про чистоту повітря на кухні. За потреби фільтр можна легко помити чи замінити. Кухня довше залишатиметься чистою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Елементи управління | Кнопкові |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Кількість моторів (двигунів) | 1 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Продуктивність витяжки | 700 куб.м/год |
| Режими роботи | Рециркуляція, Відвід |
| Рівень шуму | 70 дБ |
| Стан | Новий |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Тип управління | Електронне |
| Ширина | 540 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор заміни фільтра | Так |
| Інтенсивний режим роботи | Так |
| Кількість ламп освітлення | 2 |
| Освітлення | світлодіодні лампи |
| Споживана потужність | 250 Вт |
| Фільтр | жировій, вугільний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.7 кг |
| Глибина | 300 мм |
| Максимальна висота | 331 мм |
| Мінімальна висота | 331 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 259 ₴




