Характеристики Teka DLV68660WHTOS (112930025)
- Проста у використанні
Електроніка повністю інтегрована у скло та представлена простою інтуїтивною панеллю управління, що дозволяє швидко та легко запустити будь-яку функцію. - Універсальний монтаж
Можна встановити з трубою для відведення повітря або без неї. В режимі рециркуляції або з виведенням повітря назовні. З таким різноманіттям вибору обов’язково знайдеться варіант витяжки, яка стане маленьким витвором мистецтва на вашій кухні. - Функція Fresh Air
Функція «Свіже повітря» просто ідеальна для дому. Повітря на кухні очищується протягом 24 годин з яких кожні 50 хвилин – 10-хвилинний цикл очищення запускається автоматично. Позбавтеся неприємних запахів на кухні, у вашому домі повітря буде завжди чистим. - Регенеративні фільтри
З новими додатковими регенеративними фільтрами останнього покоління у вашому домі більше не буде неприємних запахів. Вони поглинають до 95% запахів та служать майже три роки. - Двигуни нового покоління
Більш ефективні двигуни, які споживають менше електроенергії, довше служать та створюють менше шуму. Краще поглинання з меншим споживанням. - Найбільш сильне і екологічне світлодіодне освітлення
Світлодіодні стрічки – це найкращий спосіб освітлення усієї зони приготування їжі, та водночас самий економічний та екологічний. - Легке очищення
Спеціальні фіксатори тримають скло відкритим, щоб мити витяжку було безпечніше. Покладіть додатковий висувний фільтр до посудомийної машини, і він стане ідеально чистим.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TEKA |
| Елементи управління | Сенсорні |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість моторів (двигунів) | 1 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Продуктивність витяжки | 725 куб.м/год |
| Режими роботи | Рециркуляція, Відвід |
| Рівень шуму | 71 дБ |
| Стан | Новий |
| Тип витяжки | Підвісна |
| Тип управління | Сенсорне |
| Ширина | 600 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор заміни фільтра | Так |
| Інтенсивний режим роботи | Так |
| Дисплей | Так |
| Освітлення | світлодіодні лампи |
| Споживана потужність | 265 Вт |
| Таймер | Так |
| Фільтр | жировій, металевий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12.8 кг |
| Глибина | 450 мм |
| Максимальна висота | 1331 мм |
| Мінімальна висота | 1001 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 634 ₴






