Характеристики Electrolux LFC9316X
- Тривалий термін служби та чудове освітлення - LEDlights у лідерах
Насолоджуйтесь професійним освітленням під час приготування їжі. Наші LEDlights використовують менше електроенергії, ніж інше освітлення, та забезпечують відмінну видимість на кухні, гарантуючи приготування їжі з більшою впевненістю та гнучкістю. - Надійне скорочення випаровувань на кухні
Наша ефективна витяжка - гарантія свіжості повітря в процесі приготування, вживання їжі та відпочинку. Надійний двигун ефективно зменшує випаровування та створює неперевершене середовище для насолоди часом на кухні. - Чиста кухня завдяки стандартному жировому фільтру
Наш жировий фільтр піклується про чистоту повітря на кухні. За потреби фільтр можна легко помити чи замінити. Кухня довше залишатиметься чистою. - Керуйте витяжкою за допомогою кнопки
Оцініть повний контроль витяжки одним натисканням кнопки. Просто натисніть, щоб збільшити або зменшити її потужність. Більше ніщо не відволікатиме вас від приготування улюблених страв.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Елементи управління | Кнопкові |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Кількість моторів (двигунів) | 1 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Режими роботи | Рециркуляція, Відвід |
| Рівень шуму | 66 дБ |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Ширина | 598 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.1 кг |
| Глибина | 450 мм |
| Максимальна висота | 1020 мм |
| Мінімальна висота | 690 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість ламп освітлення | 2 |
| Освітлення | світлодіодні лампи |
| Фільтр | жировій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 110 ₴





