Характеристики Samsung NK24M5060SS/UR
- Алюмінієвий фільтр, який можна мити
Довговічний і легкоочисний алюмінієвий фільтр збирає пил і випари жиру, запобігаючи засміченню мотора та лопатей вентилятора. Фільтр потребує очищення всього раз на 3-4 тижні, що дуже просто, адже фільтр легко поміщається в посудомийну машину. - Світлодіодне освітлення
Діамантове світло LED рівномірно освітлює варильну поверхню. Світлодіодні лампи споживають набагато менше енергії та довговічні. - Повністю сенсорне керування
Насолоджуйтеся зручністю та простотою керування за допомогою вбудованого сенсорного дисплея. Яскрава LCD-панель легкочитана та має інтуїтивний інтерфейс, як у смартфона. Тому ви можете швидко змінити настроювання легким дотиком. Стильний дизайн прикрасить вашу кухню.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Елементи управління | Сенсорні |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Кількість моторів (двигунів) | 1 |
| Кількість швидкостей | 4 |
| Продуктивність витяжки | 749 куб.м/год |
| Режими роботи | Рециркуляція, Відвід |
| Рівень шуму | 70 дБ |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Сенсорне |
| Ширина | 600 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12.8 кг |
| Глибина | 450 мм |
| Максимальна висота | 1147 мм |
| Мінімальна висота | 619 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість ламп освітлення | 2 |
| Освітлення | світлодіодні лампи |
| Потужність освітлення | 5 Вт |
| Таймер | Так |
| Фільтр | металевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 ₴




