Найкращі матеріали та технології об'єднані в повновбудованій витяжці BI 5453 WH 850 LED Strip від Perfelli. Вона очищає повітря від неприємних запахів і випарів під час і після приготування страв, а також підтримує свіжість у приміщенні.
Крім свого основного завдання, такі кухонні витяжки виконуватимуть ергономічну функцію й дадуть змогу раціонально використовувати простір у зоні над варильною поверхнею.
Дизайн
Представлена модель витяжки поєднується з будь-яким дизайном, не порушуючи гармонії інтер'єру. Здебільшого витяжка кухонна монтується в навісну шафу, тому основні елементи витяжної конструкції є непомітними.
Повновбудовані витяжки на кухню вирізняються не тільки дизайном, а ще й своєю конфігурацією, яка містить:
- Мотор потужністю 100 Вт
- Вугільний фільтр, який відповідає за очищення повітря (його можна придбати окремо)
- Алюмінієвий фільтр (з неіржавкою перфорацією), призначений для затримування кіптяви та випарів
- Просте та надійне механічне керування
- Сучасне LED-освітлення
Модель видає шум комфортного рівня, що не перевищує 64 дБ. Вона може працювати у двох режимах:
- Режим відведення повітря
- Режим рециркуляції
Швидкості роботи
Витяжка працює на трьох різних швидкостях, що дає змогу господині вибирати потрібну інтенсивність очищення повітря залежно від його забрудненості.
Перша швидкість забезпечує найменшу продуктивність, а тому використовується тоді, коли в повітря потрапляє мінімум забруднень. Сюди належить, наприклад, повільне варіння, тушкування або тушкування під кришкою.
Друга, відповідно, вмикається найчастіше та розрахована на середньоінтенсивне приготування їжі на двох конфорках без викидів у повітря густих клубів пари та диму.
Третя швидкість активується в процесі інтенсивного приготування з великою кількістю кіптяви та гару.
Освітлення
Сучасне освітлення представлене двома LED-лампами потужністю 1.5 Вт кожна. Підсвітка є комфортною для очей і працює як додаткове джерело освітлення на кухні. Робочий ресурс світлодіодів у рази вищий, ніж у звичайних ламп, а споживання енергії є мінімальним. Крім того, світлодіоди добре витримують активну експлуатацію.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Perfelli |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.35 кг |
| Користувацькi характеристики | |
| Вага в пакованні | 7.4 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 29 х 52 х 28 см |
| Габарити паковання (ВхШхГ) | 31.5 х 55.5 х 33.5 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр повітроводу | 15 см |
| Кількість/потужність моторів | 1 х 100 Вт |
| Комплектація | Витяжка Зворотний клапан Монтажний комплект Шнур із вилкою Енергокарта Мікрофіша Інструкція Гарантійний талон |
| Обладнання | Зі зворотним клапаном |
| Продуктивність, куб. м/год | 850 |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Тип | Вбудована |
| Тип освітлення | LED: 2 х 1.5 Вт |
| Тип керування | Кнопкове |
| Тип фільтра | Алюмінієвий фільтр із неіржавкою перфорацією |
| Рівень шуму, дБ | 56 - 64 |
| Колір | Білий |
| Ширина, см | 52 |
- Ціна: 0,50 ₴











