Основні характеристики
Повновбудована витяжка Perfelli BISP 6773 WH 1100 LED Strip — це ідеальний варіант, якщо ви не хочете порушувати цілісність дизайну інтер'єру кухні. Цей прилад монтується в кухонну шафку та повністю маскується меблями. Витяжка має високий рівень продуктивності 1100 м3/год і працює з досить низьким рівнем шуму 51-69 дБ.
Ця витяжка може працювати у двох режимах:
- Режим відведення повітря
- Режим рециркуляції
Витяжка обладнана алюмінієвим фільтром.
Дизайн
Perfelli BISP 6773 WH 1100 LED Strip виготовлена в білому кольорі та поєднує в собі два матеріали фарбований метал і загартоване скло, що надає їй особливого стилю. Керування цією моделлю відбувається завдяки сенсорній панелі. Повновбудована витяжка розроблена так, щоб не привертати зайвої уваги та водночас доповнювати своїм важливим функціоналом вашої кухні. Завдяки її продуманому дизайну в приміщенні завжди буде свіже повітря, а інтер'єр збереже свій зовнішній вигляд без зайвого візуального навантаження.
Освітлення і швидкості роботи
Додаткове освітлення на кухні — важливий момент для комфортної роботи, який потрібно враховувати під час вибору комплекту побутової техніки. Perfelli BISP 6773 WH 1100 LED Strip обладнана 1 LED лампою на 8 Вт, яка чудово освітлює робочу поверхню. Цей прилад працює з використанням 3 різних швидкостей, вибір яких відбувається в міру інтенсивності використання варильної поверхні та забруднення повітря в кімнаті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Perfelli |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12.5 кг |
| Користувацькi характеристики | |
| Вага в пакованні | 14 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 38.3 х 60 х 28.5 см |
| Габарити паковання (ВхШхГ) | 44 х 67.5 х 37 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр повітроводу | 15 см |
| Додаткові характеристики | Матеріал витяжки: фарбований метал фронтальна панель: чорне загартоване скло |
| Кількість/потужність моторів | 1/230 Вт |
| Комплектація | Витяжка Енергокарта Мікрофіша Пульт Ду Інструкція |
| Обладнання | З дисплеєм З таймером |
| Продуктивність, куб. м/год | 1100 |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Країна реєстрації бренда | Польща |
| Тип | Вбудована |
| Тип монтажу | У шафі |
| Тип освітлення | LED: 1 х 8 Вт |
| Тип керування | Пульт ДК Сенсорний |
| Тип фільтра | Алюмінієвий фільтр |
| Рівень шуму, дБ | 69 |
| Колір | Білий |
| Ширина, см | 60 |
- Ціна: 3 ₴











