Вертикальна повновбудована витяжка Perfelli BIC 6654 I 1000 LED — стильне та оригінальне рішення для сучасного інтер'єру кухні.
Головна перевага моделі полягає в тому, що її монтаж відбувається кріпленням до стіни та не потребує додаткових монтажних втручань. Досить просто підібрати кухонну шафу згідно з шириною витяжки. У такому разі витяжка ідеально інтегрується в інтер'єр, повністю маскуючись за шафою.
Також витяжка може бути напівінтегрована в кухонний гарнітур. Нижня панель моделі замінює собою дно шафи, а корпус розміщується в ніші меблів. Такий тип монтажу дає змогу ергономічно використовувати простір у зоні над варильною поверхнею.
Ключові характеристики Perfelli BIC 6654 I 1000 LED такі:
- мотор, потужність якого досягає 210 Вт
- комфортний рівень шуму, що не перевищує 67 дБ
- можливість встановлення вугільного фільтра, який відповідає за очищення повітря (купується окремо)
- наявність п'ятишарового жировловлювального алюмінієвого фільтра, який затримує кіптяву та випаровування
- зручне та надійне електронне керування з додатковою підсвіткою
- сучасне LED-освітлення
Витяжка може працювати у двох режимах:
- на відведення повітря (з під'єднанням витяжки до повітроводу)
- в режимі рециркуляції (з встановленням вугільного фільтра, який купується окремо)
Дизайн
Витяжка повністю виготовлена з неіржавкої сталі. Це не тільки забезпечує легкість у догляді, але й робить її стильним доповненням інтер'єру. Для естетичнішого вигляду мотор витяжки прихований за декоративним коробом із неіржавкої сталі.
Освітлення і швидкості роботи
Вертикальна повновбудована витяжка Perfelli BIC 6654 I 1000 LED працює на трьох різних швидкостях. Це дає змогу вибрати вам потрібну залежно від рівня забруднення повітря.
- Перша швидкість забезпечує найменшу потужність, тому її можна використовувати, коли в повітря потрапляє мінімум забруднень — наприклад, під час повільного варіння, тушкування або томління під кришкою.
- Друга швидкість відповідно вмикається найчастіше та розрахована на середньостатистичне приготування їжі на двох конфорках без густих клубів пари та диму.
- Третя швидкість активується в процесі інтенсивного приготування з великою кількістю кіптяви та гару.
За освітлення робочої зони над варильною поверхнею відповідають дві сучасні LED-лампи потужністю по 1.5 Вт кожна. Для більшої зручності електронні кнопки підсвічуються під час використання. Таке освітлення є комфортним для очей і працює як додаткове освітлення на кухні. Робочий ресурс світлодіодів у рази більший, ніж у звичайних лампах, а споживання енергії — мінімальне. Крім того, світлодіоди дуже добре витримують активну експлуатацію.
Комплектація
Комплектація Perfelli BIC 6654 I 1000 LED має все необхідне для комфортного процесу монтажу витяжки. До набору входить гофра, яка дає змогу відразу ж під'єднати витяжку до повітроводу. Також разом із витяжкою ви отримаєте декоративний короб із неіржавкої сталі, який закриває мотор і робить монтаж витяжки естетичнішим. Крім того, до комплектації входить монтажний комплект, за допомогою якого можна без проблем зафіксувати витяжку біля стіни.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Perfelli |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9 кг |
| Користувацькi характеристики | |
| Вага в пакованні | 11 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 35 х 56.5 х 28.5 см |
| Габарити паковання (ВхШхГ) | 44.5 х 60.5 х 39 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр повітроводу | 15 см |
| Кількість/потужність моторів | 1/210 Вт |
| Комплектація | Витяжка Зворотний клапан Короб Монтажний комплект Шнур із вилкою Енергокарта Мікрофіша Інструкція Гарантійний талон |
| Обладнання | Зі зворотним клапаном |
| Продуктивність, куб. м/год | 1000 |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Країна реєстрації бренда | Польща |
| Тип | Вбудована |
| Тип монтажу | У шафі |
| Тип освітлення | LED: 2 х 1.5 Вт |
| Тип фільтра | Алюмінієвий |
| Рівень шуму, дБ | 67 |
| Колір | Неіржавка сталь |
| Ширина, см | 56.5 |
- Ціна: 4 498 ₴











