Здивуйте себе та своїх рідних стильними й ергономічними формами декоративної Т-подібної витяжки TS 6635 I/BL 1000 LED від Perfelli. Це досконалий продукт сучасності!
Корпус витяжки виготовлений із неіржавкої сталі. Його доповнює дивовижний дизайн фронтальної панелі з міцного загартованого скла, яке вирізняється стійкістю до будь-яких зовнішніх впливів. Ширина пристрою становить 60 см, а максимальна потужність витяжки з вільним виходом повітря — 1000 м3/год. Це забезпечить дбайливе видалення пари та запаху на Вашій кухні.
Дизайн
Поєднання чорного загартованого скла та неіржавкої сталі високої якості не тільки надає пристрою бездоганного вигляду, а ще й вирізняється своєю стійкістю до зовнішніх впливів і довговічністю. Т-подібна форма витяжки доповнить будь-який інтер'єр і стане головною окрасою кухні.
T-подібні витяжки на кухню вирізняються не тільки дизайном, а й своєю конфігурацією, яка містить у собі:
- Мотор потужністю 210 Вт
- Вугільний фільтр, який відповідає за очищення повітря (його можна придбати окремо)
- П'ятишаровий алюмінієвий фільтр, який затримує кіптяву та випаровування
- Сучасне сенсорне керування
- LED-панель потужністю 8 Вт
Модель видає шум комфортного рівня, що не перевищує 66 дБ. Вона може працювати у двох режимах:
- Режим відведення повітря
- Режим рециркуляції
Швидкості роботи
Витяжка працює на трьох різних швидкостях, що дає змогу господині вибирати потрібну інтенсивність очищення повітря залежно від його забрудненості.
Перша швидкість забезпечує найменшу продуктивність, а тому використовується тоді, коли в повітря потрапляє мінімум забруднень. Сюди належить, наприклад, повільне варіння, тушкування або тушкування під кришкою.
Друга, відповідно, вмикається найчастіше та розрахована на середньоінтенсивне приготування їжі на двох конфорках без викидів у повітря густих клубів пари та диму.
Третя швидкість активується в процесі інтенсивного приготування з великою кількістю кіптяви та гару.
Сучасне освітлення представлене LED-панеллю потужністю 8 Вт, яка займає майже всю площину нижньої частини витяжки. Така світлодіодна панель є найкращим способом освітлення всієї зони варильної поверхні. Робочий ресурс світлодіодів у рази вищий, ніж у звичайних ламп, а споживання енергії є мінімальним. Крім того, світлодіоди досить витривалі за активної експлуатації.
Легкість у використанні забезпечує сенсорне керування й пульт дистанційного керування, який входить до комплектації.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Perfelli |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип управління | Сенсорне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 15 кг |
| Користувацькi характеристики | |
| Вага в пакованні | 17 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 56-106 х 60 х 50.5 см |
| Габарити паковання (ВхШхГ) | 56 х 64.5 х 38 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр повітроводу | 15 см |
| Кількість/потужність моторів | 1 х 210 Вт |
| Комплектація | Витяжка Зворотний клапан Монтажний комплект Шнур із вилкою Енергокарта Мікрофіша Гофра Пульт Інструкція Гарантійний талон |
| Матеріал декору | Стекло |
| Обладнання | З дисплеєм С зворотним клапаном |
| Продуктивність, куб. м/год | 1000 |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Тип | Т-подібна |
| Тип монтажу | Пристінний |
| Тип освітлення | LED-панель: 1 х 8 Вт |
| Тип фільтра | Алюмінієвий фільтр |
| Рівень шуму, дБ | 56 - 66 |
| Колір | Неіржавка сталь/Чорний |
| Ширина, см | 60 |
- Ціна: 7 096 ₴











