Повновбудована витяжка Perfelli BIS 9633 I 1000 LED — модель, яка бездоганно виконує свої функції за лічені хвилини. Очищає повітря від неприємних запахів і випарів під час і після приготування. А також підтримує свіжість у приміщенні.
Крім свого основного завдання, такі витяжки виконуватимуть ергономічну функцію й дадуть змогу раціонально використовувати простір у зоні над варильною поверхнею.
Сенсорна панель керування та пульт дистанційного керування є вагомими перевагами кухонної витяжки Perfelli BIS 9633 I 1000 LED — одне натискання й потрібний режим роботи або освітлення активовані.
Така модель витяжки не обмежить вас у виборі стилю кухні. Вона ідеально доповнить будь-який інтер'єр, навіть у діаметрально протилежних стилях.
Повновбудовані витяжки вирізняються не тільки дизайном, але і своєю конфігурацією. Вона містить у собі:
- мотор — 210 Вт
- рівень шуму не перевищує 67 дБ
- фільтр (вугільний) — відповідає за очищення повітря (його можна придбати окремо)
- фільтр (алюмінієвий) — затримує кіптяву та випаровування
- просте та надійне сенсорне керування
- сучасне LED-освітлення
Ця витяжка може працювати у двох режимах:
- 1) Режим відведення повітря
- 2) Режим рециркуляції
Дизайн
Ми пропонуємо вам повновбудовану модель витяжки, яка поєднується з будь-яким дизайном, не порушуючи гармонії інтер'єру. Здебільшого такі моделі монтуються в навісну шафу, тому основні елементи витяжної конструкції не помітні.
Освітлення і швидкості роботи
Кухонна витяжка Perfelli BIS 9633 I 1000 LED працює на трьох різних швидкостях, даючи змогу вибрати потрібну залежно від забруднення повітря.
- Перша швидкість забезпечує найменшу продуктивність, а тому використовується тоді, коли в повітря потрапляє мінімум забруднень — наприклад, під час повільного варіння, тушкування або томління під кришкою.
- Друга, відповідно, вмикається найчастіше та розрахована на середньостатистичне приготування їжі на двох конфорках без густих клубів пари та диму.
- Третя швидкість активується в процесі інтенсивного приготування з великою кількістю кіптяви та гару.
Сучасне рішення освітлення представлене двома LED-лампами потужністю 1,5 W кожна. Підсвітка є комфортною для очей і працює як додаткове джерело світла на кухні. Робочий ресурс світлодіодів у рази більший, ніж у звичайних ламп, а споживання енергії — мінімальне. Крім того, світлодіоди дуже добре витримують активну експлуатацію.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Perfelli |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10.4 кг |
| Користувацькi характеристики | |
| Вага в пакованні | 12.35 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 31.5 х 90 х 29.5 см |
| Габарити паковання (ВхШхГ) | 36.2 х 95.5 х 37.5 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр повітроводу | 15 см |
| Кількість/потужність моторів | 1/210 Вт |
| Комплектація | Витяжка Пульт Зворотний клапан Короб Монтажний комплект Шнур із вилкою Енергокарта Мікрофіша Інструкція Гарантійний талон |
| Обладнання | З дисплеєм С зворотним клапаном |
| Особливості | Неіржавка панель фільтра |
| Продуктивність, куб. м/год | 1000 |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Країна реєстрації бренда | Польща |
| Тип | Вбудована |
| Тип монтажу | У шафі |
| Тип освітлення | LED: 2 х 1.5 Вт |
| Тип керування | Пульт ДК Сенсорний |
| Тип фільтра | Алюмінієвий |
| Рівень шуму, дБ | 67 |
| Колір | Неіржавка сталь |
| Ширина, см | 90 |
- Ціна: 7 569 ₴











