Декоративна витяжка Perfelli TG 9635 I 1000 LED виготовлена повністю з неіржавкої сталі, тому вирізняється своїм стриманим, однак елегантним дизайном. Декоративний елемент моделі — загартоване скло. Скляна панель додасть сучасності вашому кухонному інтер'єру.
Особливість конструкції такої витяжки полягає в її кріпленні — вона не потребує втручання в кухонні меблі, а просто кріпиться до стіни. Декоративна витяжка ідеально доповнить будь-який інтер'єр, навіть у діаметрально протилежних стилях.
Витяжка Perfelli TG 9635 I 1000 LED вирізняється не тільки зовнішнім виглядом, але і своєю конфігурацією. Вона містить у собі:
- Мотор, потужність якого становить 210W
- Комфортний рівень шуму, що не перевищує 66 дБ
- Можливість встановлення вугільного фільтра, який відповідає за очищення повітря від неприємних запахів
- П'ятишаровий алюмінієвий фільтр, який ефективно затримує кіптяву та випаровування
- Зручне сенсорне керування
- Сучасну LED-панель
- Пульт дистанційного керування
Декоративна витяжка Perfelli TG 9635 I 1000 LED може працювати у двох режимах:
- На відведення повітря з під'єднанням до повітроводів.
- У режимі рециркуляції зі встановленням вугільного фільтра, який можна придбати окремо.
Дизайн
Фасад моделі та декоративні кожухи виготовлені з неіржавкої сталі. Крім зовнішньої привабливості, це забезпечує легкість у догляді за витяжкою. Вигнута панель вирізняється особливою міцністю і стійкістю до перепадів температур і утворює вишуканий силует витяжки, який стане родзинкою на вашій кухні.
Швидкості роботи
Кухонна витяжка Perfelli TG 9635 I 1000 LED працює на трьох різних швидкостях, що дає змогу вам вибрати потрібну залежно від забруднення повітря.
- Перша швидкість забезпечує найменшу продуктивність, тому використовується тоді, коли в повітря потрапляє мінімум забруднень — наприклад, під час повільного варіння, тушкування або томління під кришкою.
- Друга швидкість відповідно вмикається найчастіше та розрахована на середньостатистичне приготування їжі на двох конфорках без густих клубів пари та диму.
- Третя швидкість активується в процесі інтенсивного приготування з великою кількістю кіптяви та гару.
Освітлення
Сучасне рішення освітлення представлене як велика LED-панелі потужністю 8 Вт, яка займає майже всю площу нижньої частини витяжки. Така світлодіодна панель — це найкращий спосіб освітлення всієї зони для приготування їжі.
Робочий ресурс LED-освітлення набагато більший, ніж у звичайних ламп, а споживання енергії — мінімальне. Крім того, світлодіоди витримують активну експлуатацію.
Керування витяжкою
Проста й інтуїтивно зрозуміла панель керування забезпечує комфорт під час перемикання швидкостей витяжки, увімкнення підсвітки й активації таймера.
Додатковий комфорт надає пульт дистанційного керування, який входить до комплектації.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Perfelli |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 15.7 кг |
| Користувацькi характеристики | |
| Вага в пакованні | 18.4 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 50-100 х 89.5 х 50 см |
| Габарити паковання (ВхШхГ) | 43.5 х 95.5 х 55.5 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр повітроводу | 15 см |
| Кількість/потужність моторів | 1/210 Вт |
| Комплектація | Витяжка Пульт ДК Зворотний клапан Короб: 2 шт Монтажний комплект Шнур із вилкою Енергокарта Мікрофіша Інструкція Гарантійний талон |
| Матеріал декору | Стекло |
| Обладнання | З дисплеєм С зворотним клапаном |
| Продуктивність, куб. м/год | 1000 |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Країна реєстрації бренда | Польща |
| Тип | Т-подібна |
| Тип монтажу | Пристінний |
| Тип освітлення | LED: 1 х 8 Вт |
| Тип керування | Пульт ДК Сенсорний |
| Тип фільтра | Алюмінієвий |
| Рівень шуму, дБ | 66 |
| Колір | Неіржавка сталь |
| Ширина, см | 89.5 |
- Ціна: 6 933 ₴











