Повновбудована витяжка Perfelli BI 7453 I 850 LED — модель, яка бездоганно виконує свої функції за лічені хвилини. Очищає повітря від неприємних запахів і випарів під час і після приготування. А також підтримує свіжість у приміщенні.
Крім основного завдання, такі витяжки виконуватимуть й ергономічну функцію й дадуть змогу раціонально використовувати простір у зоні над варильною поверхнею. Така модель витяжки не обмежить вас у виборі стилю вашої кухні. Вона ідеально доповнить будь-який інтер'єр, навіть у діаметрально протилежних стилях.
Повновбудовані витяжки вирізняються не тільки дизайном, але і своєю конфігурацією. Вона містить у собі:
- мотор — 100 Вт
- рівень шуму не перевищує 64 дБ
- фільтр (вугільний) — відповідає за очищення повітря (його можна придбати окремо)
- фільтр (алюмінієвий із неіржавкою перфорацією) — затримує кіптяву та випаровування
- просте та надійне механічне керування
- сучасне LED-освітлення
Ця витяжка може працювати у двох режимах:
- 1) Режим відведення повітря
- 2) Режим рециркуляції
Дизайн
Ми пропонуємо вам повновбудовану модель витяжки, яка поєднується з будь-яким дизайном, не порушуючи гармонії інтер'єру. Здебільшого такі моделі монтуються в навісну шафу, тому основні елементи витяжної конструкції є непомітними.
Освітлення і швидкості роботи
Кухонна витяжка Perfelli BI 7453 I 850 LED працює на трьох різних швидкостях, дає змогу вибрати вам потрібну залежно від забруднення повітря.
- Перша швидкість забезпечує найменшу продуктивність, тому вона використовується тоді, коли в повітря потрапляє мінімум забруднень — наприклад, під час повільного варіння, тушкування або томління під кришкою.
- Друга швидкість відповідно вмикається найчастіше та розрахована на середньостатистичне приготування їжі на двох конфорках без густих клубів пари та диму.
- Третя швидкість активується в процесі інтенсивного приготування з великою кількістю кіптяви та гару.
Сучасне рішення освітлення представлене двома LED-лампами потужністю 1.5 Вт. Підсвітка є комфортною для очей і працює як додаткове джерело світла на кухні. Робочий ресурс світлодіодів у рази більший, ніж у звичайних лампах, а споживання енергії — мінімальне. Крім того, світлодіоди дуже добре витримують активну експлуатацію.
Зручне та надійне механічне керування витяжки дасть змогу із легкістю користуватися нею упродовж довгих років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Perfelli |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.25 кг |
| Користувацькi характеристики | |
| Вага в пакованні | 8,6 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 28.3 х 75 х 28 см |
| Габарити паковання (ВхШхГ) | 33.5 х 78.5 х 31.5 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр повітроводу | 15 см |
| Кількість/потужність моторів | 1/100 Вт |
| Комплектація | Витяжка Зворотний клапан Короб Монтажний комплект Шнур із вилкою Енергокарта Мікрофіша Інструкція Гарантійний талон |
| Обладнання | Зі зворотним клапаном |
| Продуктивність, куб. м/год | 850 |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Країна реєстрації бренда | Польща |
| Тип | Вбудована |
| Тип монтажу | У шафі |
| Тип освітлення | LED: 2 х 1.5 Вт |
| Тип керування | Кнопкове |
| Тип фільтра | Алюмінієвий фільтр із неіржавкою перфорацією |
| Рівень шуму, дБ | 64 |
| Колір | Неіржавка сталь |
| Ширина, см | 75 |
- Ціна: 2 895 ₴











