Поліуретанова піна
Переваги поліуретанової піни
Ефективність унікальної технології AdaptAir і алюмінієвих жирових фільтрів збільшується завдяки особливій поліуретановій піні, яка дає змогу усунути до 98% всіх жирових частинок та інших забруднень і сприяє досягненню класу поглинання А.
Світлодіодна підсвітка
Варильна поверхня в променях рампи
Світлодіоди забезпечують гарну та ефективну підсвітку варильної поверхні та є важливим естетичним і функціональним елементом на кухні. Світлодіоди слугують утричі довше, ніж інші джерела світла, і дбайливо витрачають електроенергію.
Рециркуляція повітря
У режимі рециркуляції витяжка втягує повітря, просочений димом і запахами, фільтрує його та повертає в кухню. У разі, якщо відведення повітря на вулицю або у вентиляційну шахту будинку недоступне, рециркуляція може стати найкращим рішенням. У такому разі повітря, просочене димом і запахами, проходить через вугільний фільтр, який утримує всі забруднення, і повертається назад до кухні. Рециркуляційні витяжки часто використовуються в багатоквартирних будинках, де відведення повітря на вулицю часто проблематичне. Залежно від інтенсивності використання витяжки, вугільний фільтр необхідно замінювати один-два рази на рік.
Рівень шуму
У сучасних оселях кухня займає центральне положення, тому все більше уваги приділяється рівню шуму від кухонної витяжки. Упродовж останніх кількох років разом із ростом потужності кухонних витяжок Gorenje, росла й увага до шумоізоляційних матеріалів, використовуваних під час виробництва.
Крім того, ми пропонуємо Вам кілька порад щодо зниження шуму витяжок:
- Замість гнучких гофрованих повітроводів використовуйте круглі гладкі труби, адже під час проходження повітря через ребристі гофровані гнучкі повітроводи виникає більше шуму.
- Дотримуйтеся рекомендованого діаметра труб уздовж усієї системи відведення повітря.
- Труби повітроводів можна додатково ізолювати, щоб уникнути виникнення конденсату на них.
- Рівень шуму вимірюється в децибелах (дБ). Середній рівень шуму від витяжки становить 55 дБ.
Потужність
Який має бути потужність нової кухонної витяжки?
Необхідна потужність істотно залежить від розмірів кухні. Гарним правилом для розрахунку потужності є таке: витяжка має бути здатна оновлювати весь об'єм повітря кімнати 10-20 разів на годину. Наприклад, якщо кухня має розміри 4 х 4 м, висота стелі 2.5 м, то кухонна витяжка має відводити 400-800 м3 на годину. зазвичай під час монтажу витяжки відбувається певна втрата тиску. Тому треба дотримуватися таких правил:
- Завжди використовуйте повітроводи рекомендованого діаметра
- За можливістю використовуйте гладкі труби, щоб зменшити опір повітря;
- Спробуйте зробити повітроводи якомога коротшими та якомога меншою кількістю поворотів;
- Замість різких поворотів встановлюйте плавні дугові, щоб повітря вільно через них проходив, а втрати тиску були мінімальними
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.6 кг |
| Користувацькi характеристики | |
| Вага в пакованні | 11.2 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 79.5-112.5 х 60 х 50 см |
| Габарити паковання (ВхШхГ) | 63.7 х 64.5 х 36.5 см см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр повітроводу | 15 см |
| Кількість/потужність моторів | 1 / 135 Вт |
| Комплектація | Витяжка Інструкція Гарантійний лист |
| Продуктивність, куб. м/год | 505 |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Країна реєстрації бренда | Словлення |
| Тип | Купольна |
| Тип монтажу | Пристінний |
| Тип освітлення | LED |
| Тип керування | Кнопкове |
| Тип фільтра | Алюмінієвий із пінополіуретаном AdaptAir |
| Рівень шуму, дБ | 62 |
| Колір | Білий |
| Ширина, см | 60 |
- Ціна: 8 767 ₴



