Ми створили бренд Ventolux для щоденної турботи про людей, для яких важливі сімейні цінності, люди, які піклуються один про одного, люблять красу та затишок, люблять смачно готувати, доброзичливі та запрошують гостей, щоб разом розділити радість спілкування.
Витяжки Ventolux — законодавці модного дизайну, великої потужності, великої гами кольорів і різноманітності розмірів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTOLUX |
| Країна виробник | Туреччина |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.4 кг |
| Користувацькi характеристики | |
| Вага в пакованні | 8,2 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 13 x 60 x 47 см |
| Габарити паковання (ВхШхГ) | 20 x 60 x 60 см |
| Гарантія | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр повітроводу | 12 см |
| Кількість/потужність моторів | 1x216 Вт |
| Комплектація | Витяжка Монтажний комплект Зворотний клапан Гарантійний талон Інструкція |
| Продуктивність, куб. м/год | 400 |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Тип | Плоска |
| Тип монтажу | Пристінний |
| Тип освітлення | 1x2 Вт LED |
| Тип керування | Кнопкове |
| Тип фільтра | Алюмінієвий |
| Рівень шуму, дБ | 49.9 |
| Колір | Неіржавка сталь |
| Ширина, см | 60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 0,50 ₴







