Витяжка VENTOLUX LIDO 50 BK (700) повністю відповідає вимогам сучасних кухонних приміщень, демонструючи ефективну роботу без негативних відтінків. Стильний дизайн виділяє її з потоку інших, кнопкове керування дає змогу забути про складнощі та забобони.
Три режими швидкості купольної витяжки VENTOLUX дають змогу легко регулювати необхідну потужність залежно від кулінарного процесу під час приготування улюблених страв.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTOLUX |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.3 кг |
| Користувацькi характеристики | |
| Вага в пакованні | 7.95 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 59.5-99.5 х 50 х 48.5 см |
| Габарити паковання (ВхШхГ) | 24.5 x 65.5 x 55 см |
| Гарантія | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр повітроводу | 12 см |
| Кількість/потужність моторів | 1/91 Вт |
| Комплектація | Витяжка Зворотний клапан Монтажний комплект Гарантійний талон Паспорт |
| Продуктивність, куб. м/год | 700 |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Тип | Купольна |
| Тип монтажу | Пристінний |
| Тип освітлення | LED: 1 х 2 Вт |
| Тип керування | Кнопкове |
| Тип фільтра | Алюмінієвий |
| Рівень шуму, дБ | 64 |
| Колір | Чорний |
| Ширина, см | 50 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 260 ₴








