Побутовий тепловий насос класу deluxe в ексклюзивному дизайнерському виготовленні. Екологічний і продуктивний. Ефективно працює на обігрівання за температури зовнішнього повітря до -23 °C, даючи змогу суттєво заощаджувати взимку та в міжсезоння.
Серія LYRA — це дизайнерська модель, що вирізняється витонченістю, плавними вигинами та вишуканою формою корпусу внутрішнього блока. Він виготовлений з особливого глянсового пластику високої якості, а тонка хромована обробка створює ще більшу привабливість і неповторний стиль серії LYRA.
Дизайн цього кондиціонера доповнить практично будь-який інтер'єр, від класики до Hi-Tech, і підкреслить яскраву індивідуальність власника. Крім естетики, серія LYRA має високі показники енергоефективності, завдяки новітньому — екологічному та високоефективному фреону R32.
Компресор інверторного типу, з унікальною з технологією G-10 Inverter; аеродинамічна конструкція лопатей вентиляторів як зовнішнього, так і внутрішнього блоків; спеціальна рельєфна поверхня теплообмінника — все це забезпечує найвищу продуктивність за мінімальних витрат енергії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tosot |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Вага внутрішнього блоку | 11 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага зовнішнього блока | 27.5 кг |
| Габарити внутрішнього блока (ВхШхГ) | 29.4 х 88.9 х 21.2 см |
| Габарити зовнішнього блока (ВхШхГ) | 54 х 78.2 х 32 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Діапазон зовнішньої робочої температури | от -23 до +43 °С |
| Комплектація | Зовнішній блок Внутрішній блок Інструкція Пульт ДК |
| Площа приміщення, м2 | 25 |
| Споживана потужність обігрівання/охолодження | 0.60/0.65 кВт |
| Робота за мінусової температури, °C | -23 |
| Режими роботи | Автоматичний Вентилятор Нічне нагрівання Осушення Охолодження Очищення повітря Турборежим |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Теплопродуктивність, кВт | 3 |
| Тип | Спліт-система |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип встановлення внутрішнього блока | Настінний |
| Тип фреону | R32 |
| Керування | Wi-Fi (вбудований) |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 24/26/28/32/34/37 дБ |
| Рівень шуму, зовнішній блок | 50 дБ |
| Функції | Дисплей Запам'ятовування параметрів самодіагностики Таймер Функція iFeel |
| Холодопродуктивність, кВт | 2.7 |
| Колір | Білий |
- Ціна: 0,40 ₴





