Втілюйте в життя сотні рецептів за лічені секунди за допомогою акумуляторного заглибного блендера KitchenAid 5KHBBV83E.
ПЕРЕВАГИ БЕЗДРОТНОГО ЗРУЖНОГО БЛЕНДЕРУ:
ПЕРЕВАГИ БЕЗДРОТНОГО ЗРУЖНОГО БЛЕНДЕРУ:
- Компактний і бездротовий
- Великий Li-ion акумулятор 8 В
- Насадка-вінчик і насадка-подрібнювач у комплекті
- Повне заряджання за 2 години
- Насадка для захисту покриття посуду
- Регулювання швидкостей
- Ніж із 4 лезами з неіржавкої сталі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KitchenAid |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Сріблястий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Живлення | Акумулятор |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.69 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 2.55 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 43 x 6.3 x 6.3 см |
| Габарити паковання (ВхШхГ) | 13.9 x 30 x 37.3 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Додаткові місткості | Склянка Чаша подрібнювача |
| Додаткові характеристики | Кількість обертів за хвилину: 8250-11600 об/хв |
| Місткість мініподрібнювача | 600 мл |
| Місткість склянки | 1000 мл |
| Джерело живлення | Акумуляторні |
| Комплектація | Дволезовий ніж Насадка для захисту антипригарного покриття Подрібнювач Вінчик для збивання Мірний стакан об'ємом 1 літр Зарядний пристрій |
| Матеріал ніжки блендера | Метал |
| Матеріал чаші/склянка | Пластик |
| Насадки | Віночок для збивання Для пюре Мініподрібнювач |
| Об'єм, л | 1 |
| Особливості | Захист двигуна від перегрівання Можна мити в посудомийній машині Плавне регулювання швидкості |
| Країна реєстрації бренда | США |
| Тип | Заглибний |
| Керування | Механічний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 869 ₴







