Особливості блендера Polaris PHB 1591L Silent:
- 3 В 1: ЗМЕЛЬЧОК, МІКСЕР І БЛЕНДЕР;
- Технологія SilentPRO: працює удвічі тихіше;
- Технологія PROtect+: подвійний захист двигуна (від перегрівання та перевантаження) забезпечує надійність і довговічність;
- 4-пелюстковий ніж із титановим покриттям працює вдвічі ефективніше та зберігає міцність і гостроту на довгі роки;
- Кнопка увімкнення та режим ТУРБО;
- 25 швидкостей із плавним регулюванням швидкості;
- Насадка блендера та віночок із неіржавкої сталі;
- Підставка для блендера;
- Кришка для склянки із захистом від бризок;
- Чаша подрібнювача об'ємом 0,5 л;
- Мірний стакан об'ємом 0,7 л;
- Потужність 1500 Вт;
- Зручний у застосуванні та очищенні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Polaris |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.32 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 2 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 41.5 x 11.5 x 21 см |
| Габарити паковання (ВхШхГ) | 43.5 x 13.5 x 23 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Додаткові місткості | Склянка |
| Додаткові характеристики | Технологія SilentPRO Технологія PROtect+ Тип ножів: 4 PRO TITAN |
| Місткість мініподрібнювача | 500 мл |
| Місткість склянки | 700 мл |
| Комплектація | Блендер Вінчик Перехідник вінчика Стакан Кришка для склянки з захистом від бризок Кришка подрібнювача Ніж подрібнювача Чаша подрібнювача Підставка для блендера Інструкція з експлуатації Гарантійний талон |
| Матеріал ніжки блендера | Метал |
| Потужність, Вт | 1500 |
| Насадки | Віночок для збивання Мініподрібнювач |
| Особливості | Плавне регулювання швидкості Турборежим |
| Країна реєстрації бренда | США |
| Тип | Заглибний |
| Керування | Механічний |
| Колір | Сріблястий чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 ₴











