Врізний одноважільний кухонний кран Basis SLIN0451 від Silver виготовлений із неіржавкої сталі, має поворотний вилив з виносом на 17.5 см.
Модель встановлюється на один отвір із підведенням води за допомогою гнучкого шлангового з'єднання під діаметр 1/2" (купуються окремо).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Silver |
| Вага | 0.42 кг |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Користувацькi характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 17.5 см |
| Габарити (ВхГ) | 28.5 х 17.5 см |
| Гарантія | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр приєднання шлангів | 1/2" |
| Длина излива | 17.5 см |
| Додаткові характеристики | Кран під холодну воду U-подібний вилив Бічне розташування важеля |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип излива | Поворотний |
| Керування | Одноважільний |
| Фільтрування води | К водопроводу |
| Шланги | На різі |
| Шланги під'єднання | Купується окремо |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 510 ₴



