В основу концепції продукції іспанської компанії Ibergrif була закладена простота форм у поєднанні зі зручним і стильним дизайном. Строгий контроль якості дав змогу отримати сертифікати національного та міжнародного рівня на всю продукцію, що виробляється.
Змішувач для кухні Star M14357 з рефлекторним виливом забезпечить зручне миття посуду та легке прибирання кухонної мийки. Особливістю моделі є гнучка конструкція виливу, яка дає змогу регулювати його висоту та нахил. Спеціальна система з'єднання ланок робить вилив міцним і стійким до частих трансформацій. Корпус виготовлений з особливо міцної латуні, а аератор із високоякісного ABS-пластику. Фірмовий керамічний картридж діаметром 35 мм гарантує безперебійну роботу змішувача. Для рівномірного та практично безшумного потоку води передбачений аератор із 2 режимами подавання води.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IBERGRIF |
| Вага | 0.9 кг |
| Колір | Хром |
| Матеріал | Латунь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 32.5 см |
| Габарити (ВхГ) | 32.5 х 26 см |
| Гарантія | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр приєднання шлангів | 1/2" |
| Длина излива | 22,5 см |
| Додаткові характеристики | Керамічний картридж 35 мм Гнучкий вилив (установка довільної висоти: від 28 до 44 см, виносу: від 15 до 35 см) Тип кріплення: шпилька |
| Комплект постачання | Змішувач Гнучкі підводки для води Креплення Інструкція |
| Способ монтажа | На 1 отвір |
| Країна реєстрації бренда | Іспанія |
| Країна-виробник товару | Іспанія |
| Тип излива | Гнучкий Поворотний |
| Керування | Одноважільний |
| Шланги | На різі |
| Шланги під'єднання | Входять до комплекту постачання |
- Ціна: 10 695 ₴











