У сантехніці Devit вдало поєднується все, що необхідно найвимогливішому споживачеві: сучасний елегантний дизайн, практичність і функціональність. Изделия Devit виробляються з урахуванням останніх світових тенденцій і використовують досягнення інноваційних технологій.
Представлена тут модель врізного, одноважільного кухонного змішувача Snape 100841 виготовлена з високоякісної латуні з покриттям блискучого кольору, має поворотний, висувний вилив із виносом на 17.67 см і призначена для встановлення на одне отвір із підведенням води за допомогою гнучкого шлангового під'єднання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Devit |
| Вага | 3.6 кг |
| Колір | Хром |
| Матеріал | Латунь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 37.32 см |
| Гарантія | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Длина излива | 17.67 см |
| Додаткові характеристики | Керамічний картридж Висувний вилив Аератор Бокове розташування важеля Максимальна витрата води за 3 барів: 10 л/хв Підходить для проточних водонагрівачів |
| Способ монтажа | На 1 отвір |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Тип излива | Висувний Поворотний |
| Керування | Одноважільний |
| Фільтрування води | К водопроводу |
| Шланги | Завальцьовані |
| Шланги під'єднання | Входять до комплекту постачання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 890 ₴



