Стильний і функціональний змішувач для кухні з професійним виливом серії Like S от AM.PM.
Гнучкий вилив неабияк розширює зону використання змішувача, гарантує легкий догляд за мийкою та наповнення ємностей будь-якої висоти. Вилив виготовлений із термостійкого силікону. Силікон абсолютно безпечний під час контакту з водою, тому що в складі силікону немає шкідливих для здоров'я токсичних компонентів. Гладкий силіконовий вилив стійкий до забруднень — легкий догляд. Вилив зносостійкий і стійкий до перегинів.
Лійка з неіржавкої сталі оптимального розміру для зручного хвату.
Тримач виливу виготовлений з ударостійкого ABS-пластику, чудово переносить вплив вологи та мийних засобів.
Ручка-стик сконструйована під руку, не бруднить, легко керується й забезпечує тонке настроювання потоку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AM.PM |
| Вага | 1.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 23.7 см |
| Габарити (ВхГ) | 44 х 23.7 см |
| Гарантія | 10 років офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр приєднання шлангів | 3/8" |
| Длина излива | 19.5 см |
| Додаткові характеристики | Керамічний картридж AM.PM SoftMotion 35 мм Покриття Everlast вдвічі перевищує галузеві стандарти Перевищує стандарти всемеро: протестований на 500 000 циклів увімкнення Гнубке вилив Бокове розташування важеля Гнузьке підведення 3/8" 400 мм |
| Матеріал | Латунь Пластик (ABS) |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Країна-виробник товару | Германия |
| Тип излива | Поворотний |
| Керування | Одноважільний |
| Фільтрування води | К водопроводу |
| Колір | Хром Чорний |
| Шланги | На різі |
| Шланги під'єднання | Входять до комплекту постачання |
- Ціна: 28 253 ₴









