Одноважільний врізний кухонний змішувач із під'єднанням до фільтра (KRP) Küche-C0381 от Kroner виготовлений із латуні з покриттям блискучого кольору, має поворотний вилив завдовжки 21 смі встановлюється на один отвір за допомогою гнучкого шлангового під'єднання під діаметр 1/2".
Змішувач обладнується окремим вентилем для вмикання/перекриття подавання фільтрованої води.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kroner |
| Вага | 1.68 кг |
| Колір | Хром |
| Матеріал | Латунь |
| Комплектація | |
| Термостат | Ні |
| Користувацькi характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 36 см |
| Габарити (ВхГ) | 36 х 24.5 см |
| Гарантія | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр приєднання шлангів | 1/2" |
| Длина излива | 21.5 см |
| Додаткові характеристики | Керамічний картридж Аератор Бокове розташування важеля Окремий вентиль для вмикання/перекриття подавання фільтрованої води |
| Способ монтажа | На 1 отвір |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Тип излива | Поворотний |
| Керування | Одноважільний |
| Фільтрування води | Є (Без фільтра в комплекті) |
| Шланги | На різі |
| Шланги під'єднання | Входять до комплекту постачання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 824 ₴










