Одноважільний врізний кухонний змішувач (KRP) Edelstahl Klassisch-ESG035GRA от Kroner виготовлений із неіржавкої сталі з покриттям сірого та нікельованого кольору, має гнучкий вилив завдовжки 19 смі встановлюється на один отвір за допомогою гнучкого шлангового під'єднання під діаметр 1/2".
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kroner |
| Вага | 1.32 кг |
| Колір | Сірий |
| Комплектація | |
| Термостат | Ні |
| Користувацькi характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 34.5 см |
| Габарити (ВхГ) | 34.5 х 24 см |
| Гарантія | 10 років офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр приєднання шлангів | 1/2" |
| Длина излива | 19 см |
| Додаткові характеристики | Керамічний картридж Аератор |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Способ монтажа | На 1 отвір |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Тип излива | Гнучкий |
| Керування | Одноважільний |
| Фільтрування води | К водопроводу |
| Шланги | На різі |
| Шланги під'єднання | Входять до комплекту постачання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 495 ₴










