Одноважільний врізний кухонний змішувач із можливістю під'єднання до фільтра (KRP) Küche-C038 от Kroner виготовлений із високоякісної латуні з покриттям блискучого кольору та має поворотний вилив з виносом 22,2 см.
Змішувач обладнується окремим вентилем для подавання фільтрованої води та встановлюється на один отвір із підведенням води за допомогою гнучких шлангів із діаметром під'єднання 1/2".
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kroner |
| Вага | 1.3 кг |
| Колір | Хром |
| Матеріал | Латунь |
| Користувацькi характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 38 см |
| Габарити (ВхГ) | 38 х 23.5 см |
| Гарантія | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр приєднання шлангів | 1/2" |
| Длина излива | 22 см |
| Додаткові характеристики | Керамічний картридж 35 мм Аератор Можливість під'єднання до водопровідного фільтра Додатковий вентиль для подавання відфільтрованої води Тип кріплення: гайка |
| Комплект постачання | Змішувач Шланги для підведення води Кріпильний елемент |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Тип излива | Поворотний |
| Керування | Одноважільний |
| Фільтрування води | Є (Без фільтра в комплекті) |
| Шланги | На різі |
| Шланги під'єднання | Входять до комплекту постачання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 298 ₴











