Надійні та гарні змішувачі для вашого дому.
Високоякісні змішувачі виробника зі світовим ім'ям Ferro. Пропоноване сантехнічне обладнання вироблене за сучасними технологіями, відповідно до сучасних вимог до якості, надійності та безпеки. Сантехнічне обладнання спроєктоване та вироблене, щоб працювати довго та надійно без додаткового обслуговування. Під час виробництва змішувачів використовуються сучасні технології тільки якісні матеріали та міцні полімерні покриття.
Змішувач для мийки консольний Retro.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferro |
| Вага | 1.3 кг |
| Колір | Хром |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 19 см |
| Габарити (ВхГ) | 24х19 см |
| Гарантія | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Длина излива | 18 см |
| Додаткові характеристики | Підводи G 3/8 — M10x1 |
| Комплект постачання | Шланги підведення води |
| Матеріал | Латунь Силумін |
| Країна реєстрації бренда | Польща |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Тип излива | Поворотний |
| Керування | Двовентильний |
| Фільтрування води | К водопроводу |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 142 ₴



