Одноважільний врізний кухонний змішувач (KRP) Edelstahl Klassisch-ESG037 от Kroner виготовлений із високоякісної неіржавкої сталі з покриттям нікельованого кольору, має поворотний вилив завдовжки 20 смі встановлюється на один отвір із підведенням води за допомогою гнучкої шлангової проводини під діаметр 1/2".
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kroner |
| Вага | 1.39 кг |
| Колір | Нікель |
| Користувацькi характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 33.5 см |
| Габарити (ВхГ) | 33.5 х 20 см |
| Гарантія | 10 років офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр приєднання шлангів | 1/2" |
| Длина излива | 20 см |
| Додаткові характеристики | Розмір монтажного отвору — 35 мм. |
| Комплект постачання | Змішувач Шланги для підведення води Кріпильний елемент |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Тип излива | Поворотний |
| Керування | Одноважільний |
| Фільтрування води | К водопроводу |
| Шланги | На різі |
| Шланги під'єднання | Входять до комплекту постачання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 768 ₴










