Одноважільний настінний кухонний змішувач від AGUA виготовлений із силуміну з хромованим покриттям, має поворотний вилив і встановлюється на 2 отвори через ексцентрики 3/4х1/2 (постачаються в комплекті)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Силумін |
| Вага | 0.48 кг |
| Колір | Хром |
| Матеріал | Силумін |
| Комплектація | |
| Термостат | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | Настінний |
| Висота змішувача | 12 см |
| Габарити (ВхГ) | 12 x 17 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр приєднання шлангів | 3/4" |
| Длина излива | 19 см |
| Комплект постачання | Змішувач Вилив Ексцентрики Декоративні чашки Інструкція |
| Способ монтажа | На 2 отвори |
| Країна реєстрації бренда | Іспанія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип излива | Поворотний |
| Керування | Одноважільний |
| Фільтрування води | К водопроводу |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 132 ₴




