Надійні та гарні змішувачі для вашого дому.
Високоякісні змішувачі виробника зі світовим ім'ям Ferro. Пропоноване сантехнічне обладнання вироблене за сучасними технологіями, відповідно до сучасних вимог до якості, надійності та безпеки. Сантехнічне обладнання спроєктоване та вироблене, щоб працювати довго та надійно без додаткового обслуговування. Під час виробництва змішувачів використовуються сучасні технології тільки якісні матеріали та міцні полімерні покриття.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferro |
| Вага | 0.7 кг |
| Колір | Хром |
| Матеріал | Латунь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 22 см |
| Габарити (ВхГ) | 26х22 см |
| Гарантія | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Длина излива | 22 см |
| Додаткові характеристики | Керамічний картридж Ø 35 мм Форма виливу — С — вилив Гнучкі підводи G 3/8 Аератор Довжина підводки: 35 см Поворотний клапан Асиметричний дизайн |
| Комплект постачання | Шланги підведення води |
| Країна реєстрації бренда | Польща |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Тип излива | Поворотний |
| Керування | Одноважільний |
| Фільтрування води | К водопроводу |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 786 ₴



