Смесители BLANCO вирізняє чудову якість, а чудові матеріали гарантують довгий термін експлуатації. Поєднання мийки та змішувача забезпечує максимум функціональності на кухні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blanco |
| Вага | 2 кг |
| Колір | Хром |
| Користувацькi характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 25 см |
| Габарити (ВхГ) | 18 х 25 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Длина излива | 22.7 см |
| Додаткові характеристики | Отвір під змішувач Ø 35 мм Керамічний дисковий картридж Гнучкі шланги завдовжки 350 мм з гайкою 3⁄8''' |
| Комплект постачання | Шланги підведення води |
| Матеріал | Латунь Силумін |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Країна-виробник товару | Германия |
| Тип излива | Поворотний |
| Керування | Одноважільний |
| Фільтрування води | К водопроводу |
Інформація для замовлення
- Ціна: 212 ₴




