Серія Tau має красу та спокусливість, що перетворює практично будь-яку кухню на простір зі стилем. Виразним елементом серії є циліндричні лінії й елегантні вигини, які підкреслюють її силует. Що показово, ця серія дуже варіативна й адаптується до всіх типів просторів. Вибираючи змішувач цієї серії, ви можете з легкістю оновити загальний вигляд кухні, не замінюючи безліч компонентів дизайну.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Genebre |
| Вага | 2.56 кг |
| Колір | Хром |
| Матеріал | Латунь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 25 см |
| Габарити (ВхГ) | 34.7 х 25 см |
| Гарантія | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Длина излива | 21 см |
| Комплект постачання | Гнучкі шланги для підведення води Декоративне кільце на основу змішувача |
| Країна реєстрації бренда | Іспанія |
| Країна-виробник товару | Іспанія |
| Тип излива | Поворотний |
| Керування | Двоважільний |
| Фільтрування води | Є (Без фільтра в комплекті) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 40 123 ₴





