Змішувачі для кухні серії Kenjo були створені, щоб ви могли відчути задоволення від води. Дизайн у дусі незрівнянної мінімалістичної краси, з акуратними прямими лініями та ретельно опрацьованими деталями, роблять цю серію особливою — елегантною й захопливою одночасно. Вільний потік води у формі водоспаду дає можливість знову й знову насолодитися красою води.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Genebre |
| Вага | 1.8 кг |
| Колір | Хром |
| Матеріал | Латунь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 25 см |
| Габарити (ВхГ) | 29.5 х 25 см |
| Гарантія | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Длина излива | 20.9 см |
| Комплект постачання | Гнучкі шланги для підведення води |
| Країна реєстрації бренда | Іспанія |
| Країна-виробник товару | Іспанія |
| Тип излива | Поворотний |
| Керування | Одноважільний |
| Фільтрування води | К водопроводу |
Інформація для замовлення
- Ціна: 38 301 ₴




