Змішувачі та комплектуючі від Aquatica виготовлені тільки з високоякісної сировини, безпечної для здоров'я людини та затвердженого європейськими стандартами. Завдяки використанню автоматичного обладнання дотримується чітка розмірність і точність оброблення деталей.
Представлена тут модель врізного одноважільного кухонного змішувача подвійного призначення (з можливістю під'єднання до фільтра) KT-4B770P від Aquatica кольору неіржавкої сталі, має поворотний вилив з виносом на 24 см і призначена для встановлення на один отвір за допомогою гнучкого шлангового з'єднання під діаметр 1/2".
Змішувач має додатковий вентиль для подавання відфільтрованої води.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aquatica |
| Вага | 1.8 кг |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 24 см |
| Габарити (ВхГ) | 35.2 х 24 см |
| Гарантія | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр приєднання шлангів | 1/2" |
| Длина излива | 24 см |
| Додаткові характеристики | Керамічний картридж 35 мм Можливість під'єднання до водопровідного фільтра Додатковий вентиль для подавання відфільтрованої води Бічне розташування важеля Тип кріплення: гайка |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип излива | Поворотний |
| Керування | Одноважільний |
| Фільтрування води | Є (Без фільтра в комплекті) |
| Шланги | На різі |
| Шланги під'єднання | Входять до комплекту постачання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 846 ₴









