Смесители Emmevi, і все сантехнічне обладнання цієї італійської компанії, мають великі функціональні можливості, високу надійність і привабливий дизайн. Отже, продукція Emmevi це передусім якість, зручність експлуатації та доступна ціна.
Кухонний змішувач торгової марки Emmevi серії Winny, обладнаний картриджем із керамічними пластинами під один важіль змішування та регулювання холодної — гарячої води.
Змішувач для кухні Winny має поворотний вилив, з великим радіусом дії, що дає змогу його використовувати для мийок як з однією, так і двома чашами, створить комфорт і зручність у щоденному користуванні, надійний і функціональний в експлуатації. Виготовлений з екологічно чистого матеріалу (латунь) з декоративним покриттям у кольорі: хром.
Кухонний змішувач торгової марки Emmevi серії Winny, обладнаний картриджем із керамічними пластинами під один важіль змішування та регулювання холодної — гарячої води.
Змішувач для кухні Winny має поворотний вилив, з великим радіусом дії, що дає змогу його використовувати для мийок як з однією, так і двома чашами, створить комфорт і зручність у щоденному користуванні, надійний і функціональний в експлуатації. Виготовлений з екологічно чистого матеріалу (латунь) з декоративним покриттям у кольорі: хром.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Emmevi |
| Колір | Хром |
| Матеріал | Латунь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 25 см |
| Габарити (ВхГ) | 14 х 25 см |
| Гарантія | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Длина излива | 22,5 см |
| Додаткові характеристики | Можливе використання на подвійних мийках Гладкий корпус Швидка монтажна система Хромована поверхня Керамічний картридж |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Тип излива | Поворотний |
| Керування | Одноважільний |
| Фільтрування води | К водопроводу |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 108 ₴



